Dobrovolnictví

Chcete smysluplně trávit volný čas a mít z toho dobrý pocit?

Můžete nám pomoci poskytnutím bezplatné služby. Uvítáme veškerou pomoc nejen v přímé práci s uživateli, ale i v činnostech, které jsou nutné k provozu našeho sdružení.

Můžete se zapojit do přímé práce s uživateli -  dobrovolníci mají možnost pracovat pod supervizí zkušených pracovníků a spolupodílet se na poskytování služeb lidem s autismem a jejich rodinám.

Zapojte se do provozu organizace - překlady a tlumočení, výroba pomůcek, roznos letáčků, příprava a pomoc při prezentačních akcích, spolupodílení se na získávání dárců, nabídka odborných služeb.

Pokud máte zájem zapojit se formou dobrovolnictví do činnosti naší organizace, kontaktujte, prosím, vedoucí sdružení JAN-Olomouc o.s.

Pomozte nám pomáhat

Pro realizaci stávajících služeb a jejich rozvoj stále hledáme nové sponzory či příznivce.

Získáte dobrý pocit, že pomáháte správné věci, možnost odpisu daní či možnost prezentace na webových stránkách našeho sdružení a jeho akcích.

Chcete se stát naším sponzorem či příznivcem? Můžete nám poskytnout jednorázový finanční dar či pravidelnou finanční podporu trvalým příkazem na účet u Raiffeisen Bank: 2595056001/5500.

Míra podpory je zcela na vás. Uvítáme jakoukoliv pomoc.

Pomáhat můžete nejen financemi, ale také materiální podporou. Ke kvalitnímu poskytování našich služeb nám pomohou i hmotné dary: kancelářské potřeby všeho druhu (papíry do tiskárny, šanony, laminovací fólie,...), elektronika (PC, tiskárna, dataprojektor, scanner, ...), kreslící potřeby, dřevěné hračky či jiné didaktické pomůcky, rehabilitační pomůcky (rehabilitační kuličkový bazének, sedací "pytle", ...).

Pokud Vás zaujala možnost stát se naším sponzorem či příznivcem, kontaktujte nás, prosím.

Podpořili nás

  Vystrizek_2MpsvAvastKb_logo_7Kpmg_3Hanusovice_3Tovacov_znak_5Prostejov_znak_6 Prerov_znak_5Klopina_znak_6   Javornik